سیاه‌های سفید/ پویا اعتراضی

« آثاری که می بینید بدون سفارش دهنده و براساس دغدغه های شخصی ام در میان سرشلوغی های روزمره و هیاهوی پروژه های متنوع تبلیغاتی و غیرتبلیغاتی کار شده اند.
از نوجوانی طراحی ها و تصویرسازی هایی با کنتراست سیاهی و سفیدی مطلق برایم جذاب بود، و هنوز هم در طراحی و تصویرسازی شخصی و ذهنی، خطوط سیال سیاه و سفید با ترکیبی به نسبت مینیمال، اولین و معمولاً آخرین گزینه هایم هستند.
این آثار به صورت دیجیتال طراحی شده اند، اغلب آنها اتود و پیش طرحی نداشته اند و به تعبیری بداهه نگاری هایی ذهنی با موضوعاتی متفاوت هستند.»

” پویا اعتراضی”متولد ۱۳۶۷ است و کارشناس گرافیک از دانشگاه سوره دارد. فعالیت حرفه ای اش را سال ۸۴ و با کارتون و کاریکاتور در نشریه “بچه ها گل آقا” آغاز کرده است. همکاری با استودیوهای انیمیشن به عنوان طراح کاراکتر، طراح لی اوت، طراح استوری بورد، طراح بکگراند و انیماتور دو بعدی، طراحی مسکات و تصویرسازی تبلیغاتی، همینطور طراحی، تصویرسازی و کارگردانی موشن گرافیک تبلیغاتی و موزیک ویدیو و در حال حاضر طراح و مدیر هنری دپارتمان تولید و موشن گرافیک آژانس تبلیغاتی “فاینال تارگت” از سایر فعالیت های او هستند.26 thoughts on “سیاه‌های سفید/ پویا اعتراضی”

  1. بعضی کارها خیلی قوی ولی بعضی متوسط بیشتر کار کن تا همه یک دست قوی باشند حداقل سه سال بعد نمایشگاه بگذارد .دیر بیا ولی قوی بیا!…….(یه معلم گرافیک ).

  2. سلام دستانتان پر توان و روزگازتان شیرین و روشن. کارهایتان عالی هستند آرزوی سربلندی و آسایش و آرامش و پیشرفت روزافزون را برایتان از خداوند خواستاریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.