سریال بازی تاج و تخت از نگاه GIF

بازی تاج و تخت (به انگلیسی: Game of Thrones) یک مجموعه تلویزیونی آمریکایی به سبک خیال‌پردازی حماسی است که توسط دیوید بنیاف ودی. بی. وایس برای شبکه اچ‌بی‌او ساخته شده‌است. فیلم‌برداری این مجموعه در کارگاه ضبط فیلم پینت هال بلفاست و هم چنین در مالت، کرواسی، ایسلند و مراکش انجام گرفته‌است. فصل ششم این سریال بتازگی به پایان رسیده است و قرار است پخش فصل هفتم آن در سال ۲۰۱۷ بر روی انتن برود.
در سرتاسر فصل ۶ بازی تخت و تاج، تصویرساز و انیماتور آن «اِران مندل»  Eran Mendel یک مجموعه GIF یک هفته ای طراحی کرد که تمرکز آن بر لحظات مهمی بود که هر یک به طریقی باعث لبخند می شود (اگرچه شاید لحظه ای غمگینی هم در آن باشد)
مخاطبان این سریال مشهور مجبور به صبر کردن تا بعد از سال ۲۰۱۷ نیستند چرا که اران، GIF جدیدی بر اساس آنچه آریا به خاطر آن در قسمت آخر بر می خیزد، درست کرده است که با هم می بینیم:

sparrows_vs_mountain house_frey_4 got_ep-10_shame_shame_shame got_ep_7_the_hounds_wishful_thinking got_ep_6_uncle_benjen_ont_rtick_pony got_ep_5_bran_has_a_new_buddy got_ep_4_the-unburnt got_ep_3_a_girl_has_no_name got_ep_2_hodor bye_bye_ramsay_

 

منبع5 thoughts on “سریال بازی تاج و تخت از نگاه GIF”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.