زيبايى، رنگ و عشق در پروژه نوروزى گل من/ عقيل حسينيان 

در ادامه پروژه عکاسی هفتگی برای مجموعه ى «گل من» و به مناسبت نوروز ۹۵، سفارش يك عكس تبليغاتى داده شد. اين شرکت یک گل فروشی مجازی است که خدمات متفاوتی برای عرضه گل در مشهد ارايه می دهد.
سعى ما بر اين بود كه در تمام عكس هاى اين مجموعه، زيبايى، رنگ، عشق، دوستى، زندگى و به طور كلى تمامى مفاهيم و شخصيت گل را «وراى كلمات» (شعار سازمانى گل من) در فضاى اينستاگرام به اشتراك بگذاريم. انتخاب كادر مربع براى اين عكس نيز به همين علت است.
اولين قدم در اين پروژه به نتيجه رساندن تركيب بندى مربع عناصر آگهى بود كه با كامپيوتر طراحى و محاسبه گرديد. قدم دوم اجراى طرح بود كه با كاغذ و مقوا انجام شد و به علت فراوانى جزييات كار، پرداخت نهايى كه با گل و گياه آراسته شده بود؛ در حين كار به نتيجه رسيد. و در نهايت از ماكت ساخته شده عكاسى و پردازش شد و يك شب قبل از تحويل سال نو در فضاهاى مجازى به اشتراك گذاشته شد.
توضيحات «عقيل حسينيان» را براى پروژه عكاسى تبليغاتى خوانديد. اين پروژه به سفارش شركت «گل من» در «استوديو كاچ» و توسط عقيل حسينيان، نادر مجدى و عماد بهراد طراحى و اجرا شد.

_MG_4904 _MG_4906 _MG_4912 IMG_2239 IMG_2240 IMG_2250 IMG_2256 IMG_2268 IMG_2287 _MG_4894 _MG_4927 _Aghil Hosseinian_Goleman-752دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.