رونمایی از پوستر سی‌وهشتمین جشنواره تئاتر فجر

پوستر سی و هشتمین جشنواره تئاتر فجر رونمایی شد.

 یازدهمین نمایشگاه عکس و پوستر جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر عصر جمعه (چهارم بهمن) در گالری تابستان خانه هنرمندان ایران گشایش یافت و پوستر جشنواره سی و هشتم تئاتر فجر نیز با حضور شهرام کرمی، مدیر اداره کل هنرهای نمایشی، مجید رجبی معمار، مدیر خانه هنرمندان ایران و نادر برهانی مرند، دبیر جشنواره سی و هشتم تئاتر فجر رونمایی شد.

«شاهین علوی» – طراح پوستر – این دوره از جشنواره، درخت سرو در این پوستر را نماد ایستادگی ملت ایران دانست که برای همیشه استوار می‌مانند.

در این نمایشگاه که از امروز چهارم تا ۱۵ بهمن در گالری تابستان خانه هنرمندان ایران برپاست، ۵۹ عکس از ۴۹ عکاس و ۶۰ پوستر از ۳۵ طراح به نمایش گذاشته شده‌اند و قرار است کتاب پوستر و عکس این نمایشگاه همزمان با برگزاری جشنواره منتشر شود. همچنین آثار پنج عکاس نامزد می‌شود و در اختتامیه‌ جشنواره، برگزیدگان این بخش نیز معرفی خواهند شد.

رامین ناصر نصیر، مهرداد رایان مخصوص، سپیده نظری‌پور، بابک برزویه، محمدرضا الوند و … از جمله حاضران در این برنامه بودند، در پایان نیز مدیران حاضر در برنامه و دبیر جشنواره، پوستر آن را امضا کردند.

 3 thoughts on “رونمایی از پوستر سی‌وهشتمین جشنواره تئاتر فجر”

  1. فرم سرو اصلا زیبا نیست (وحالت افتادگی وخستگی وچاقی ر تداعی می کند وتنه آن کوتاه است وبالندگی وایستایی قوی ندارد)وکاش یه طراحی منحصر بفرد وخاص می شد(واز حالت طبیعت گرایانه خارج می شد ویه نماد بصری جذاب وخاص فرهنگی که سال های سال بماند بدل می گشت . وربطی هم به تئاتروجشنواره نمایشی نداردواون فرم دوار سفید نیز اضافی وکمکی به موضوع نمی کند ونمادمقاومت سرو خیلی تکراری شده .البته بار ها نوشتم روز رنگ کاش یه مصاحبه ایی هم با طراحان اینگونه پوستر ها انجام بده تا هدف طراح بیان شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.