رونمایی از پوستر بیست‌ و‌ ششمین دوره هفته کتاب ایران

از پوستر بیست‌و‌ششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران روز ۱۳ آبان  در موسسه خانه کتاب  رونمایی شد.

این پوستر با شعار امسال هفته کتاب تحت عنوان «حال خوش خواندن» رونمایی شده است.

پوستر بیست و ششمین دوره هفته کتاب به همت امید اولادی به‌ عنوان طراح و داود ارسونی به‌ عنوان مدیر هنری به نتیجه رسیده است.

بیست و ششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران با شعار «حال خوش خواندن» از تاریخ ۲۴ آبان تا ۱ آذرماه با مشارکت بیش از ۵۰ نهاد و سازمان در سراسر کشور برگزار می‌ شود.8 thoughts on “رونمایی از پوستر بیست‌ و‌ ششمین دوره هفته کتاب ایران”

    1. کار برای ارگان های دولتی هزاران اما و اگر داره ، میخان کار اندازه استاد ممیز و حقیقی و شیوا و … تحویل بگیرن اما پول اندازه دانشجوی گرافیک ترم یک مرکز مهارتی برره بدن ، درست میگی کار چشم گیری هست و به نظرم من هم میتونست بهتر بشه ، اما نمیدونیم تا چه حد طراح ، تا چه حد سفارش دهنده توی این کار‌ دخیل بوده .

  1. این که میاین و میگین می شد کمی بهتر باشه، چرا کسی هیچ راه حلی یا نظری برای بهتر شدن نمیده.
    باید قبول کنیم کارهای فرهنگی دولتی سختی و نظرات زیاد تو کار رو داره، با کمی تجسس در باب پوستر سال های قبل، می شه متوجه شد که این کار، کار قابل احترامیه
    خسته نباشید به طراح و عوامل

  2. کاش روز رنگ یه مصاحبه کوتاه از طراحان پوستر به عمل بیاورد تا اون ها هم روکارشون توضیح بدهند ووهم اینکه معلوم شود آیا سفارش دهنده دخالتی داشته یا نه !!!ودوستانی که کلی می گویند بهتر هم می توانست بشود بنویسند منظورشون چیه !! وکجای کار.چون تمام کارهای حتی حرفه ایی تا قیامت می تواند بهتر شود ! که نه امکان پذیره ونه شدنی چاپ شده رفته !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.