رونمایی از لوگوی جدید مجموعه اسنپ

اسنپ و تمام زیرمجموعه‌هایش در یک اقدام مشترک لوگو و هویت بصری خود را تغییر داده‌اند. در بیانیه‌ای که در رابطه با لوگوی جدید اسنپ از سوی همین شرکت منتشر شده است، هدف این تغییر «یک‌پارچگی بیش از پیش» بین تمام زیرمجموعه‌ها بیان شده است.

این یک‌پارچگی بصری اما آغازی برای یک‌ تغییر بزرگ‌تر است. اسنپ در بیانیه‌ خود می‌گوید که قصد دارد با گسترش خدماتش، کیفیت زندگی همراهان خود را افزایش دهد. در واقع اسنپ می‌خواهد در آینده، تمام خدمات مجموعه گروه اینترنت ایران را در قالب یک اپلیکیشن ارائه دهد. روابط عمومی اسنپ در همین رابطه گوید:
«به زودی خدمات مختلف مجموعه اسنپ را به صورت یکپارچه در یک اپلیکیشن عرضه می‌کنیم و به این ترتیب تمام نیازهای روزمره شما را به صورت یکجا برطرف خواهیم ساخت؛ خدماتی از قبیل درخواست آنلاین خودرو و موتور، سفارش آنلاین غذا، رزرو آنلاین هتل، خرید آنلاین بلیت‌ هواپیما و مدیریت هوشمند‌ خریدهای روزانه.»6 thoughts on “رونمایی از لوگوی جدید مجموعه اسنپ”

  1. چرا انگلیسی !!؟؟ لوگوی اسنپ باید حتما فارسی باشه. در هرحال به نظرم کار موفقی نیست. اسنپ برای خودروها باید یه پیکیج هویت بصری طراحی می کرد که مشخص باشن اسنپ بودنشون. ظاهرا مدیران مجموعه درک ناقصی از هویت بصری دارن!

  2. ۸۳ درصد مالکیت اسنپ خارجی است. (گفتگوی شنبه با ژوبین علاقبند) این در محتوا تکلیف همه چیز را مشخص کرده. تظاهری در فرم وجود داشت که برطرف شد. یادم است به دنبال موفقیت‌های کیروش روزنامه‌ای تیتر زد: کاش در همه جا کیروش داشتیم… الان البته حنای ایشان هم رنگش پرید. با این حال جدال کسانی مثل رضا عابدینی در تاکید بر تجلی زیبایی‌شناسی نوع خاصی از تایپوگرافی فارسی در واقعیات اقتصادی به نظر مغلوبه می‌رسد. جشنواره‌ها تا حدی محل جولان این نوع نگرش هستند هنوز و تا حدی پوسترهایی با تیراژ محدود برای جلد کتاب و یا تیراژهایی محدودتر برای پوسترهای تئاتر مثلا. باعث خوشحالی نیست. ولی حقیقت دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.