دو پوسترسینمایی جدید از فیلم آکوامن / Aquaman

کمپانی برادران وارنر دو پوستر جدید از فیلم آکوامن (Aquaman) را منتشر کرده است که به لباس کلاسیک مرا و آکوامن اشاره می‌کند.

دو پوستر جدید از فیلم آکوامن را منتشر کرده است. تمرکز پوستر اول روی شخصیت آکوامن با بازی جیسون موموآ و ملکه مرا با بازی امبر هرد است که لباس کلاسیک این دو شخصیت در این پوستر کاملا قابل مشاهده است. همچنین در پوستر دوم شخصیت آکوامن را با نیزه طلایی و اصلی خود می‌بینیم که این صحنه را پیش از این در تریلر منتشر شده فیلم نیز مشاهده کرده بودیم. مدتی پیش نیز پوسترهای شخصیت‌های فیلم Aquaman منتشر شده بود.

کارگردانی فیلم Aquaman بر عهده جیمز وان براساس فیلمنامه‌ای از ویل بیل بوده است که به‌تازگی مراحل ساخت و تولید فیلم آکوامن نیز رسما به پایان رسیده است.

جیسون موموآ در نقش آرتور کری (آکوامن)، امبر هرد در نقش ملکه مرا، پاتریک ویلسون در نقش اورم ماریو (اوشن مستر)، نیکول کیدمن در نقش آتلانا (مادر آکوامن)، یحیی عبدل متین دوم در نقش بلک مانتا، تمورا موریسون در نقش توماس کوری (پدر آکوامن)، ویلم دفو در نقش نیودیس ولکو، دولف لاندگرن در نقش شاه نرئوس، لودی لین در نقش مارک، گراهام مک‌تاویش، رندل پارک در نقش دکتر استیون شین و مایکل بیچ در نقش جسی کین (پدر بلک مانتا)، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Aquaman حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فیلم Aquaman قرار است در تاریخ ۲۱ دسامبر امسال (۳۰ آذر) اکران شود.

منبعدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.