دنیای پر از خیال پردازی برادران مینگارو / Brosmind

برادران مینگارو (Mingarro)، خوآن (۱۹۷۸،Juan) و آلخاندرو (۱۹۸۱،Alejandro) ، متولد شهر هوئسکای اسپانیا هستند که کودکی خود را در شهر بینفار (Binéfar) به کشیدن کاریکاتور و ساخت کاردستی برای کاراکترهای جنگی و فیلم های اکشن سپری کرده‌اند. آنها در سال ۲۰۰۶، استودیوی Brosmind را در بارسلونا راه اندازی کردند. سبک کاری آنها زنده، پویا و خلاقانه است و همیشه در کارهایشان از خیال پردازی و شوخ طبعی استفاده می‌کنند. آنها در حال حاضر تصویرسازی تجاری را با پروژه های فردی در چند زمینه مانند مجسمه سازی، موزیک و فیلم، ترکیب کرده‌اند و به دلیل آثار فوق العاده‌ی خود که نشات گرفته از طرز فکر خوشبینانه و پر از طنز و سوررئالیسمشان است به شهرتی بین المللی در دنیای تبلیغات و طراحی رسیده‌اند.
خوآن و آلخاندرو برای خلق آثار خلاقانه کاملاً با هم تفاهم دارند و باعث موفقیت و خیز گرفتن آنها به دنیای تصویرسازی تقریباً به طور تصادفی و به لطف پروژه‌ی هوندای رویاها (Dreams Honda) تحت سرپرستی آژانس ویلاروزاس بوده است. آنها پس از این پروژه‌ی موفق، جوایز متعددی را دریافت کردند و از آژانس‌های بین‌المللی فعال در زمینه تبلیغات نیز پیشنهاداتی را دریافت کردند که اگر هم اکنون نگاهی به فهرست مشتریان آنها بیندازیم به برندهایی همچون: نایک، مایکروسافت، ویرجین، ژیلت، لندرُوِر، و فولکس‌واگن بر خواهیم خورد. همراه روزرنگ باشید تا به تماشای آثار آنها بنشینیم:

 

کاراکتر۰دیزاین-روزرنگ  کاراکتر۰دیزاین-روزرنگ (9)  کاراکتر۰دیزاین-روزرنگ (8)  کاراکتر۰دیزاین-روزرنگ (7)  کاراکتر۰دیزاین-روزرنگ (6)  کاراکتر۰دیزاین-روزرنگ (5)  کاراکتر۰دیزاین-روزرنگ (41)  کاراکتر۰دیزاین-روزرنگ (40)  کاراکتر۰دیزاین-روزرنگ (4)  کاراکتر۰دیزاین-روزرنگ (39)  کاراکتر۰دیزاین-روزرنگ (38)  کاراکتر۰دیزاین-روزرنگ (37)  کاراکتر۰دیزاین-روزرنگ (36)  کاراکتر۰دیزاین-روزرنگ (35)  کاراکتر۰دیزاین-روزرنگ (34)  کاراکتر۰دیزاین-روزرنگ (33)  کاراکتر۰دیزاین-روزرنگ (32)  کاراکتر۰دیزاین-روزرنگ (31) کاراکتر۰دیزاین-روزرنگ (30)  کاراکتر۰دیزاین-روزرنگ (3)  کاراکتر۰دیزاین-روزرنگ (29)  کاراکتر۰دیزاین-روزرنگ (28)  کاراکتر۰دیزاین-روزرنگ (27)  کاراکتر۰دیزاین-روزرنگ (26)  کاراکتر۰دیزاین-روزرنگ (25)  کاراکتر۰دیزاین-روزرنگ (24)  کاراکتر۰دیزاین-روزرنگ (23)
کاراکتر۰دیزاین-روزرنگ (21)  کاراکتر۰دیزاین-روزرنگ (2)  کاراکتر۰دیزاین-روزرنگ (19)  کاراکتر۰دیزاین-روزرنگ (18)  کاراکتر۰دیزاین-روزرنگ (17)  کاراکتر۰دیزاین-روزرنگ (16)  کاراکتر۰دیزاین-روزرنگ (15)  کاراکتر۰دیزاین-روزرنگ (14)  کاراکتر۰دیزاین-روزرنگ (13)  کاراکتر۰دیزاین-روزرنگ (12)  کاراکتر۰دیزاین-روزرنگ (11)  کاراکتر۰دیزاین-روزرنگ (10)2 thoughts on “دنیای پر از خیال پردازی برادران مینگارو / Brosmind”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.