دنیاى هیجان انگیز طراحى کاراکتر / محمود مختارى

«محمود مختارى» سال هاست که به طراحى کاراکترهای خاص و مورد علاقه خود مشغول است. او که به صورت حرفه اى در زمینه تصویرسازى و کارگردانى انیمیشن فعالیت دارد؛ درباره شیوه و نگاهش به این موضوع مى گوید: «دنیای طراحى کاراکتر در فرم و استایل هم به گستردگی و تنوع خود کاراکترهاست. من هم در گوشه ای از این دنیای بزرگ و هیجان انگیز با فرم و استایل مورد علاقه ام زندگی می کنم. شاید از روزی که طراحی را شروع کردم تا همین لحظه هیچ وقت مشخصا به طراح کاراکتر بودن فکر نکردم؛ اما کاراکتر ساختم و خوشحال شدم و شاید به همین خاطر است که تعداد کاراکترهای آزادم از کارهای سفارشی خیلی بیشتر است. همانطور که درباره ی پرتره هایم هم گفتم نگاه کردن و دقت به ظرافت‌ها و تنوع خلقت آدم‌ها و موجودات از بزرگ‌ترین و همیشگی‌ترین لذت‌های زندگی ام است و خب منتقل کردن آنها به دنیای تصویرهایم هم لذت بخش تر!»

در ادامه، مجموعه طراحى هاى کاراکتر او را با هم مى‌بینیم:


Mahmoud Mokhtari-roozrang (5)  Mahmoud Mokhtari-roozrang (6)  Mahmoud Mokhtari-roozrang (8)  Mahmoud Mokhtari-roozrang (9)  Mahmoud-Mokhtari-Portolio-46  Mahmoud-Mokhtari-Portolio-47  Mahmoud-Mokhtari-Portolio-45 Mahmoud Mokhtari-roozrang (10)  Mahmoud Mokhtari-roozrang (11)  Mahmoud Mokhtari-roozrang (12)  Mahmoud Mokhtari-roozrang (13)  Mahmoud Mokhtari-roozrang (14)
Mahmoud Mokhtari-roozrang (16)  Mahmoud Mokhtari-roozrang (20)  Mahmoud Mokhtari-roozrang (21)
Mahmoud Mokhtari-roozrang (111)  Mahmoud Mokhtari-roozrang (25)  Mahmoud Mokhtari-roozrang Mahmoud Mokhtari-roozrang (17)  Mahmoud Mokhtari-roozrang (18)  Mahmoud Mokhtari-roozrang (2)  Mahmoud Mokhtari-roozrang (19)  Mahmoud Mokhtari-roozrang (3)  Mahmoud Mokhtari-roozrang (7)  Mahmoud Mokhtari-roozrang (4) Mahmoud Mokhtari-) Mahmoud Mokhtari-(5)
 Mahmoud Mokhtari-roozrang (22) Mahmoud Mokhtari-roozrang (23)19 thoughts on “دنیاى هیجان انگیز طراحى کاراکتر / محمود مختارى”

  1. متن رو نخوندم داشتم کارهارو یکی یکی نگاه میکردم و هر لحظه بیشتر کف میکردم . تو دلم میگفت دهن این خارجی ها سرویس تو هم حین و بین بودم که به تصویر اون پیرمرد با میل زورخونه رسیدم . کوپ کردم . عاااااااااالی . کاش قدر اینهمه استعداد رو بدونید. لذت بردم .

      1. شما سخت نگیرید، خارجیها خودشان حقشان را خواهند گرفت نترسید ادبیاتشون مشکلی نداشت نباید مفتون و شیفته غربی ها باشیم، آن خارجیها بدترین واژه ها را درباره ایران و ایرانی بکار گرفته و میگیرند غصه نخورید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.