مرد عنکبوتی، بتمن و سوپر ماریو در گوشه و کنار خانه/ instigram/Meanimize

پروژه‌ای که امروز قصد معرفی آن را داریم حرکت جالبی است که دو دیزاینر بنام‌های جانگ هیونگ جون (Jahng Hyoung joon) از کره جنوبی که به عنوان طراح GUI (رابط کاربری گرافیکی) در سامسونگ کار می‌کند و یون جائه کیم  (Yoon Jae Kim) که یک تصویرگر مستقل از ایالات متحده آمریکاست مشترکا انجام داده‌اند. این پروژه به دنبال نمایش مفهوم تنهایی ، در موقعیت‌ها، کاراکترها و سناریوهای مختلف است. از دید طراحان این پروژه تمام دوستان ما، خانواده و حتی شخصیت درون یک رمان و فیلم نیز احساس تنهایی می‌کنند و آدم‌ها مجبور به احساس آن هستند. این دو طراح در سبکی ساده و مینیمال به طراحی شخصیت‌های مجازی مشهوری چون سوپر ماریو (Super Mario) بتمن (Batman) مردعنکبوتی (Spider-Man ) و… پرداختند و سپس تصاویر را در پروفایلی بنام Meanimize در اینستاگرام آپلود کردند و از مردم خواستند تا آنها را در اندازه‌های کوچک چاپ کنند و در گوشه و کنار خانه خود، بر روی وسیله ها و… بچسبانند و عکسی از آن را برای این دو طراح بفرستند که در ادامه تصاویری از آن ها را با هم می‌بینیم:

کاراکتر دیزاین (8)  کاراکتر دیزاین (3)  کاراکتر دیزاین (10)
کاراکتر دیزاین (11)  کاراکتر دیزاین (18)  کاراکتر دیزاین (4)  کاراکتر دیزاین  کاراکتر دیزاین (7)  کاراکتر دیزاین (2)  کاراکتر دیزاین (19)  کاراکتر دیزاین (6) کاراکتر دیزاین (5)  کاراکتر دیزاین (14) کاراکتر دیزاین (2)  کاراکتر دیزاین  کاراکتر دیزاین (1)  کاراکتر دیزاین (8)  کاراکتر دیزاین (15)  کاراکتر دیزاین (5)  کاراکتر دیزاین (13)  کاراکتر دیزاین (20)  کاراکتر دیزاین (4) کاراکتر دیزاین (1)  کاراکتر دیزاین (9)  کاراکتر دیزاین (21)  کاراکتر دیزاین (7)  کاراکتر دیزاین (9)  کاراکتر دیزاین (17)  کاراکتر دیزاین (16)  کاراکتر دیزاین (3)  کاراکتر دیزاین (6)

منبع5 thoughts on “مرد عنکبوتی، بتمن و سوپر ماریو در گوشه و کنار خانه/ instigram/Meanimize”

    1. با شما موافقم. انصافن مجموعه کارهایی که لینک دادید موفق تر و جذاب تر از این مجموعه هستند. اکنون که دیدمشون بسیار حظ بردم. به هر حال هر دو در جای خودشون جای تقدیر دارند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.