حضور شش طراح گرافیک ایرانی در دوسالانه پوستر شانگهای چین

رویداد دوسالانه بین المللی گرافیک دیزاین شانگهای در کشور چین برای  چهارمین دوره با مشارکت اتحادیه طراحان گرافیک شانگهای ، دانشگاه تانجی  شانگهای ، دانشگاه ملی علم و تکنولوژی چین،دانشگاه ارتباطات و هنرهای  زیبای شانگهای،دانشگاه هنرهای زیبای نانجینگ، انجمن بین المللی فرهنگی شانگهای ، مرکز توسعه طراحی شانگهای با همراهی هیئت داورانی از چین ، آلمان ، ژاپن ، انگلستان و آمریکا از تاریخ ۲۸ دسامبر ۲۰۱۷ با نمایش آثار منتخب از طراحان گرافیک جهان در محل نمایشگاهی کتابخانه ملی شانگهای و همزمان در محل دانشگاه ملی شهر کائوسینگ تایوان برگزار می گردد.

در خلاصه ی فراخوان این دوسالانه آمده است: جهان معاصر ما به طور مداوم در حال تغییرات گوناگون است.دانش جدید،تکنولوژی های جدید،رسانه ها و مفاهیم جدید در حال ظهور مداومند و این امر مرز بین رشته ها را پیچیده می کند واز طرفی دانش انسانی در هر لحظه در حال به روز شدن است. حفظ دانش روز افزون و یکپارچگی دانش و زندگی کردن در لحظات دائما پیچیده امر بسیار مهمی به نظر می رسد.

شهر شانگهای به عنوان تقاطع فرهنگی بین شرق و غرب در این سال زمینه ای وسیع را برای طراحان گرافیک فراهم کرده است تا در مورد مفهوم سادگی به  مشارکت و مفهوم آفرینی در مورد آن بپردازند. دوسالانه گرافیک شانگهای مشتاقانه هنرمندان طراح را به مشارکت در توضیح بصری برخورد امروزی حکمت و هوش تکنولوژیک دعوت می کند و پذیرای آثار متنوع طراحان گرافیک از سراسر دنیا با محوریت سادگی می باشد.

گفتنی است در میان آثار منتخب این دوسالانه برای نمایش در محل نمایشگاه اسامی  ۶ طراح گرافیک از ایرا به نام های: حمید نصر، غلامر رضا صفاری، سیدمهدی موسوی، بهنام رئیسیان، سیدمهدی سید عسگری و مرتضی آذرخیل نیز به چشم می خورد.
 لینک اسامی منتخبین


منبعOne thought on “حضور شش طراح گرافیک ایرانی در دوسالانه پوستر شانگهای چین”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.