تهران؛ میزبان رویداد بین‌المللی صبح خلاق

جمعه ۸ اردیبشهت ماه، تهران شاهد برگزاری نخستین رویداد صبح خلاق در این شهر خواهد بود. رویدادی که به‌صورت همزمان در بیش از ۱۶۰ شهر دنیا اجرا می‌شود و هدف آن کشف خلاقیت‌های نهفته درونی افراد جامعه است.

رویداد صبح خلاق (CreativeMornings) از سال ۲۰۰۸ توسط تینا راس اِیزنبرگ طراح سوئیسی پایه‌گذاری شد. رویدادی که ساختار بسیار ساده‌ای دارد. صرف یک صبحانه مختصر و شنیدن یک سخنرانی ۲۰ دقیقه‌ای به صورت رایگان در جمعه هر ماه.

کمپانی‌های به‌نام و مطرح دنیا از جمله ویکس، میل چیمپ و شاتراستاک از این رویداد حمایت کرده‌اند و از حامیان جهانی برگزاری این رویداد هستند. در کنار این، با توجه به ساختار این رویداد که بر پایه مشارکت‌های اجتماعی بنا نهاده شده، هر کدام از شهرهای برگزار کننده این رویداد برای برگزاری رویداد خود، اقدام به جذب اسپانسرهای محلی می‌کنند.

رویداد صبح خلاق در آخرین جمعه هر ماه میلادی با حضور یک سخنران که پیرامون موضوع (تم) جهانی سخنرانی می‌کند، برگزار می‌شود و جوانان با استعداد، افراد خلاق، هنرمندان، فعالان اجتماعی، سرمایه‌گذاران و … مخاطب این رویداد هستند. افراد می‌توانند با ثبت‌نام، به صورت رایگان در این رویداد شرکت نموده و ضمن صرف صبحانه و استفاده از سخنرانی، با افراد خلاق جامعه خود بیشتر آشنا شده و زمینه‌های مختلف همکاری و ارتباطات بیشتر را از طریق شبکه‌سازی فراهم کنند.

این رویداد به صورت جهانی توسط شرکت‌های معتبر و عظیمی نظیر فیس‌بوک، گوگل، میل چیمپ، شاتراستاک، ویکس و … حمایت شده است و دارای فضا و تمی بین‌المللی است.

حضور در این رویداد برای همه افراد رایگان است و افراد قادر هستند از طریق ثبت‌نام در وب‌سایت www.CreativeMornings.ir صندلی خود را رزرو کنند.

 پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.