تمسخر لوگو جدید فیس بوک از سوی جک دورسی مدیر عامل توئیتر

طراحی لوگو جدید فیس بوک که به تازگی رونمایی شده است توسط  مدیر عامل توئیتر، جک دورسی مورد تمسخر قرار گرفت.

لوگو جدید فیس بوک تبدیل به سوژه داغ رسانه‌ها شده است. بسیاری از کاربران این لوگو جدید را مسخره کرده‌اند و تعدادی آن‌ را خسته کننده می‌دانند. در جدیدترین واکنش، مدیرعامل توئیتر، جک دورسی طراحی لوگو جدید فیس بوک را مورد تمسخر قرار داده است. همانطور که می‌دانید در لوگوی جدید تمام حروف به صورت بزرگ در نظر گرفته شده‌اند و بجای Facebook، به صورت FACEBOOK طراحی شده است.

لوگو جدید فیس بوک

فیس بوک در زمان معرفی این لوگو اعلام کرد از آن در اپلیکیشن‌های خود استفاده می‌کند که البته رنگ آن برای هر اپلیکیشن متفاوت است. استفاده از عبارت From FACEBOOK این موضوع را به کاربر گوشزد می‌کند که اپلیکیشن محبوب آن تحت مالکیت فیس بوک قرار دارد. در توئیت جک دورسی Twitter به صورت TWITTER نوشته شده است.

توئیتر اعلام کرده در آینده نزدیک نمایش تبلیغات سیاسی را ممنوع می‌کند، موضوعی که فیس بوک علاقه‌ای به آن ندارد. فیس بوک امکان دروغ گویی و پخش اکاذیب را برای سیاستمداران در سراسر جهان فراهم می‌کند.

در حقیقت این شبکه اجتماعی تبلیغات سیاسی را مورد راستی آزمایی قرار نمی‌دهد که این موضوع خود می‌تواند برای کاربران دردساز شود. در نهایت باید به این موضوع اشاره کرد که مسخره کردن لوگو جدید فیس بوک توسط دورسی نشان دهنده آن است که این دو شبکه اجتماعی قدرتمند هنوز با یکدیگر رقابت می‌کنند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.