تمرین‌هایی برای خلق کاراکتر / سینا معصومی

« طراحی کاراکتر همیشه برای من جذاب بوده و با دیدن کارهای خوب ذوق زده می‌شوم و به طراحی اشتیاق پیدا می‌کنم و هر وقت که فرصتی پیش می‌آید سعی می‌کنم به این کار اختصاص بدهم. مجموعه‌ای را هم که می‌بینید سفارش دهنده‌ای در کار نبوده و از روی علاقه شخصی کار شده است؛ ایده اولیه کارها هم معمولا با دیدن یک شخصیت خاص در مترو و خیابان یا دیدن یک انیمیشن خوب یا حتی یک ماشین در خیابان و… شکل می‌گیرد و بعد از اینکه تصمیم گرفتم چه کاراکتری می‌خواهم خلق کنم پیرامون آن کاراکتر، رفرنس می‌بینم و بعد شروع به طراحی می‌کنم و هر چیزی که به ذهنم می‌رسد را با اغراق زیاد پیاده می‌کنم و آنقدر این کار را ادامه می‌دهم تا به نتیجه دلخواهم برسم.

بعضی اوقات هم خودم برای خودم پروژه تعریف می‌کنم و برای آن پروژه شخصیت‌های مختلف مثل خلافکار، جاسوس دوجانبه، کاراگاه، رئیس خلافکارها و… در نظر می‌گیرم. سپس برای این‌ها کاراکتر سازی می‌کنم. مهمترین بخش کار برای من دیزاین کار است و بیشترین زمان را برای خلق کاراکتر به این بخش اختصاص می‌دهم. تکنیک کارم  هم دیجیتال است که با نرم افزارفوتوشاپ کار می‌کنم.»

سینا معصومی متولد ۱۳۷۱ رشت، ساکن تهران و دارای مدرک کارشناسی گرافیک (گرایش تصویر سازی) است.9 thoughts on “تمرین‌هایی برای خلق کاراکتر / سینا معصومی”

 1. سلام
  کارها و پشتکار شما رو تحسین میکنم
  براتون آرزوی موفقیت در کارهاتون رو دارم
  تماشای کارهاتون برای من بسیار زیبا و لذت بخش بود
  چون من هم دقیقا مثل شما زمانی که سفارش نداشتم برای خودم پروژه تعریف میکردم و اجرا میکردم، که بعدها در کار خیلی بهم کمک کرد.
  موفق باشید

  1. سلام ما دنبال اقای معصومی میگردیم واسه یه پرژه تصویر سازی در سطح کشور
   این شماره بندس لطفا در صورت اکان با بنده تماس ببگیرند ۰۹۳۶۴۴۴۱۸۱۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.