تقويم «ما همه گربه هستيم» / گلريز گرگانى

تقويم «ما همه گربه هستيم» مجموعه تصویرسازی های «گلریز گرگانی» برای سال ١٣٩٥ است که در آن براساس ارتباط عاطفی بین طراح و یک گربه خانگی طراحی شده است. او در مورد طراحى اين تقويم مى گويد: «اولين روزى كه هم‌خانه جديدمان را براى معرفى به پدر و مادرم به خانه آوردم، به كوچكى يك كف دست بود! به اندازه يك گلوله برف، سفيد، كوچك و زيبا. با دو چشم از طلاى ٢٤ عيار. تا بقيه اعضاى خانه را ديد با يك ميوى كوچك، سلام گفت و خودش را در دل همه جا كرد! تقويم «ما همه گربه هستيم» تقويمى است براى همه گربه دوستان و برگرفته از طراحى‌هايى ساده و خطى از بازى‌ها و دلبرى‌هاى گربه‌ی خانگى‌ام.


اين تقويم كه در سايز ١١/٣٠ در ٢٣ طراحى شده ١٤ برگ دارد و توسط نشر نظر به چاپ رسيده است.
گلريز گرگانى متولد ١٣٦٢ و داراى فوق ليسانس تصويرسازى از دانشكده هنر و معمارى تهران مركز و ديپلم تكميلى مولتى مديا از مدرسه هنر كاربردى ام-ژ-ام پاريس مى باشد و به فعاليت حرفه اى در زمينه تصويرگرى مشغول است.
همراه روزرنگ باشيد:

تقویم-گربه-روزرنگ (1)  تقویم-گربه-روزرنگ (2)  تقویم-گربه-روزرنگ (3)  تقویم-گربه-روزرنگ (4)  تقویم-گربه-روزرنگ (5)  تقویم-گربه-روزرنگ
تقویم-گربه-روزرنگ (11)  تقویم-گربه-روزرنگ (7)  تقویم-گربه-روزرنگ (8)  تقویم-گربه-روزرنگ (9)  تقویم-گربه-روزرنگ (6)10 thoughts on “تقويم «ما همه گربه هستيم» / گلريز گرگانى”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.