تقویم «ما همه گربه هستیم» / گلریز گرگانى

تقویم «ما همه گربه هستیم» مجموعه تصویرسازی های «گلریز گرگانی» برای سال ١٣٩۵ است که در آن براساس ارتباط عاطفی بین طراح و یک گربه خانگی طراحی شده است. او در مورد طراحى این تقویم مى گوید: «اولین روزى که هم‌خانه جدیدمان را براى معرفى به پدر و مادرم به خانه آوردم، به کوچکى یک کف دست بود! به اندازه یک گلوله برف، سفید، کوچک و زیبا. با دو چشم از طلاى ٢۴ عیار. تا بقیه اعضاى خانه را دید با یک میوى کوچک، سلام گفت و خودش را در دل همه جا کرد! تقویم «ما همه گربه هستیم» تقویمى است براى همه گربه دوستان و برگرفته از طراحى‌هایى ساده و خطى از بازى‌ها و دلبرى‌هاى گربه‌ی خانگى‌ام.


این تقویم که در سایز ١١/٣٠ در ٢٣ طراحى شده ١۴ برگ دارد و توسط نشر نظر به چاپ رسیده است.
گلریز گرگانى متولد ١٣۶٢ و داراى فوق لیسانس تصویرسازى از دانشکده هنر و معمارى تهران مرکز و دیپلم تکمیلى مولتى مدیا از مدرسه هنر کاربردى ام-ژ-ام پاریس مى باشد و به فعالیت حرفه اى در زمینه تصویرگرى مشغول است.
همراه روزرنگ باشید:

تقویم-گربه-روزرنگ (1)  تقویم-گربه-روزرنگ (2)  تقویم-گربه-روزرنگ (3)  تقویم-گربه-روزرنگ (4)  تقویم-گربه-روزرنگ (5)  تقویم-گربه-روزرنگ
تقویم-گربه-روزرنگ (11)  تقویم-گربه-روزرنگ (7)  تقویم-گربه-روزرنگ (8)  تقویم-گربه-روزرنگ (9)  تقویم-گربه-روزرنگ (6)10 thoughts on “تقویم «ما همه گربه هستیم» / گلریز گرگانى”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.