تغییرات در نمایشگاه اسماءالحسنی/ نمایشگاه کارگاهی برگزار می‌شود

دبیر نمایشگاه سالانه حروف‌نگاری پوستر اسماء الحسنی از اعمال تغییراتی جدید در برپایی این نمایشگاه سالانه خبر داد.

علی وزیریان دبیر نمایشگاه سالانه حروف‌نگاری پوستر اسماء الحسنی درباره برپایی پانزدهمین دوره نمایشگاه گفت: یکی از مشکلات عمومی برای برپایی نمایشگاه‌هایی نظیر نمایشگاه حروف‌نگاری پوستر اسماء الحسنی یافتن اسپانسر یا حامی مالی است. چون قصد داریم تغییراتی را در دوره جدید این نمایشگاه داشته باشیم و سال گذشته نیز کلید آن را زدیم اما محقق نشد، امسال حتما پیگیر آن هستیم.

وی درباره این تغییرات توضیح داد: در دوازدهمین نمایشگاه سوگواره هنر عاشورایی توانستیم این تغییرات را اعمال کنیم و آن هم، برگزاری یکسری ورک شاپ قبل از برپایی نمایشگاه بود که این ورک‌شاپ‌ها خیلی به این موضوع کمک می‌کند که نمایشگاه پالایش یافته و نواقصش برطرف شده باشد. چراکه اساتید در ورک‌شاپ ها، هنرجوها را به سمت کار صحیح هدایت می کنند.

وزیریان گفت: بنابراین ما در نظر داریم پس از اعلام فراخوان نمایشگاه سالانه حروف‌نگاری پوستر اسماء الحسنی، ورک شاپ های آموزشی برگزار کنیم و صحبت‌هایی نیز در این زمینه با مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری شده است و اگر همکاری صورت بگیرد اولین قدمی خواهد بود که این ورک شاپ ها را برگزار می کنیم.

منبع3 thoughts on “تغییرات در نمایشگاه اسماءالحسنی/ نمایشگاه کارگاهی برگزار می‌شود”

  1. سلام خداقوت به آقای وزیریان و دوستانشون بنظرم بهتره ایشان از طیف دیگه ای از افراد حرفه ای استفاده کنند تا جشنواره از تکرار و کسالت خارج بشه البته مشکلات مالی گریبان کشور را گرفته حقدارند گله مند باشند

  2. بنظرم اصلا لزومی به برگزاری چنین نمایشگاهی نیست مگر اینکه افرادی خود را مالک آن بدانند و بخواهند آن را به هر قیمتی حتی افتادن در ورطه ی تکرار مکررات و کپیه گرایی، حفط و حراست کنند!
    چرا که گفتند: این نمایشگاه کلیش ماس ماس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.