تصویرگر ایرانی پوستر بخش کودک جشنواره «پیراسیکابا» را طراحی کرد

صبا دارابیان هنرمند نقاش و تصویر ایرانی پوستر هجدهمین دوره رقابت‌های بخش کودک و نوجوان جشنواره جهانی پیراسیکابای برزیل را طراحی کرد.

این برای اولین بار در برگزاری جشنواره جهانی پیراسیکابای برزیل است که یک خانم هنرمند ایرانی، پوستر جشنواره را طراحی کرده است.

صبا دارابیان متولد ۱۳۶۴، مدرس تصویرسازی و تکنیک‌های مختلف نقاشی کودکان است. وی همچنین تابستان سال گذشته، در چهل و ششمین جشنواره جهانی طنز گرافیکی پیراسیکابای کشور برزیل به همراه حضور علیرضا پاکدل به عنوان داور حضور داشت.

این جشنواره یکی از معتبرترین جشنواره‌ها در رشته کارتون و کاریکاتور است که سالانه در بخش‌های کارتون، کاریکاتور چهره، حجم، گرافیک و طنز در کشور برزیل برگزار می‌شود و هر ساله هنرمندانی از کشورهای مختلف از جمله چین، پرتغال، اسپانیا، ایتالیا، لهستان، ایران، کوبا، فرانسه، بلژیک، ترکیه، یونان، اندونزی، هلند و… در این رویداد هنری با یکدیگر به رقابت می‌پردازند. بخش کودک و نوجوان جشنواره جهانی پیراسیکابا نیز در سال ۲۰۲۰ هجدهمین دوره خود را برگزار خواهد کرد.One thought on “تصویرگر ایرانی پوستر بخش کودک جشنواره «پیراسیکابا» را طراحی کرد”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.