تصویرگری در لحظه / پریسا پورحسینی

«مجموعه آثار ارائه شده در طول سه سال اخیر خلق شده اند و در اجرای این تصویرگری‌ها از تکنیک‌های دیجیتالی به هیچ عنوان استفاده نشده است.
معمولا ایده‌های اولیه تصویرگری هایم در یک لحظه به ذهنم می‌رسند. ممکن است در جایی شلوغ و پر ازدحام باشم یا در حال خرید کردن یا سوار تاکسی و مترو باشم یا اینکه در اتاقم مشغول کتاب خواندن . در یک آن ایده ای به ذهنم می‌رسد و در اولین فرصت، اتود اولیه را روی کاغذ پیاده و کم کم با تغییرات کمی، تکمیلش می‌کنم و در نهایت، اجرای رنگی را شروع می‌کنم.

گاهی ممکن است اجرای یک تصویرگری، روزها وقت بگیرد ولی گاهی یک تصویر چنان با جزییات زیاد و دقیق در ذهنم شکل می‌گیرد که برای اجرای نهایی ممکن است فقط یک روز زمان ببرد.
در هنگام خلق یک اثر همیشه سعی کردم به هویت هنری و تکنیکی و داشته های ذهنی و تجسمی خودم رجوع کنم ولی مسلما هر تصویرگری در آرشیو ذهنی خود مجموعه‌ای تصویری از آثار هنرمندان مختلف دارد که می‌توانند در ایده‌پردازی یک تصویرگر تاثیر خیلی زیادی داشته باشند. »

پریسا پورحسینی، متولد ١٣٥٩، تهران و فار غ التحصیل رشته نقاشی از دانشگاه دولتی شاهد است.5 thoughts on “تصویرگری در لحظه / پریسا پورحسینی”

  1. سلام من ابمیل خانم پورحسینی رو میخوام برای کار رونگاری آثار مشاهیر که باهاشون درمورد تصاویر در ارتباط باشم ممنون اگه برام ایمیلشون رو بزارید

  2. سلام کارا خیلی عالین منم دنبال ایمیل خانم پور حسینی هستم که باهاشون در ارتباط باشم برای کارهاشون و سوالاتی در مورد کارها ازشون بپرسم ممنون

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.