تصویرسازی‌هایی مانند سرزمین عجایب

آلیس لین ملقب به AKA XU LINLIN، هنرمند آزاد و نیز نقاش با اشتیاق به نقاشی ظریف چینی و طرح هنر سه‌بعدی است که در پکن زندگی می‌کند.
او در ابتدا عاشق تکنیکی شد که از روش‌های سنتی چینی و سورئالیسم الهام گرفته شده بود. سبک آلیس، غنی و پر از جزئیات است. عناصر ظاهرا متضاد را هماهنگ می‌کند و آنها را با استفاده از نقاشی و طراحی‌های ظریف در هم می‌آمیزد. نتیجه کار، منحصر به فرد، از نظر خیالی غافلگیرانه و دارای یک پایان قدیمی و خوب و روشن است.

آلیس می گوید: « بسته به نحوه ی بزرگ‌شدنمان، گاهی ممکن است احساس طراوت خود را از طریق زندگی پراسترس و رویکرد یکنواخت از دست بدهیم. با این حال، هنوز نوعی انرژی وجود دارد که بدن ما را مهار می‌کند، همانند عصارۀ بدیعی که در گل‌ها جریان دارد.

از نظر من تک‌شاخ‌ها مفهومی جهانی درباره سرزمین رویایی، خلاقیت، ثروت و شادی دارند. آنها تصویرهایی پر از انرژی بدیع و حکایاتی از مناظر ذهنی را تکامل می‌بخشند. تک‌‌شاخ‌ها به ما رویاهای دوران کودکی‌مان را یادآوری می کنند و توجه ما را به دیدگاه‌های دیگر و دیدگاه‌های جهانی معطوف می‌کند.»

نقاشی های او مانند یک سرزمین عجایب و جالب با واقعیت‌های احتمالی است که با چهرۀ انسان، گیاهان، حیوانات به صورت یک چشم‌انداز منحصر به فرد، ترکیب شده است.

 

منبعدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.