تصویرسازی‌های کتاب ماه خرداد / نگین حسین زاده

مجموعه پیش رو پروژه تصویرسازی کتاب ماه خرداد نوشته ناصر کشاورز می‌باشد که شامل ۱۵ داستان کوتاه و طنز است. نگین حسین زاده تصویرگر این مجموعه می‌گوید همیشه تصاویری که بیشتر ار متن، حرفی برای گفتن دارند نظرش را جلب می‌کند و در عین حال انتخاب فضا و زاویه مناسب از دغدغه‌‌هایش است. نگین در مورد اینکه چه چیزهایی الهام بخش او هستد نیر می‌گوید: «تمام چیزهایی که در زندگی روزمره، اطراف ما هستند و می‌بینیم به من الهام می‌دهند. جزییات همیشه برای من جالب هستند و در اغلب کارهایم وجود دارند، مثل وسایلی که برای همه شناخته شده هستند و نوعی نوستالژی با مخاطب برقرار می‌کنند.
مایلم به این نکته هم اشاره کنم که نقاشی‌های پسرم سورنا که ۵ سالش است نیز یکی از منابع الهام من است و همه تصویرسازی‌هایم را اول به او نشان می‌دهم.»
نگین حسین زاده متولد ۲۳ فروردین ۱۳۶۵، کارشناس گرافیک و کارشناس ارشد تصویرسازی از دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز است. نگین عضو انجمن تصویرگران کتاب کودک و از اعضای گروه دیوار سفید نیز می باشد. کتاب ماه خرداد توسط انتشارات هوپا در دست تهیه است و به زودی منتشر می‌شود.

یک خروس بود که روی ماه زندگی میکرد  کرم قطاری1  کرم قطاری1 قاب لام دالام  قاب لام دالام غول تاج به سر2  غول تاج به سر2 غول تاج به سر1  عینک  عینک جوجه نوک نوکی  بچه نهنگ آبپاش  نمکدان2  نمکدان2
کرم قطاری2  کرم قطاری2 گربه و پیتزای گنجشک  مداد  نمکدان1  نمکدان1 لگن  درختی که توتش درد میکرد17 thoughts on “تصویرسازی‌های کتاب ماه خرداد / نگین حسین زاده”

  1. عالی عالی عالی
    همیشه فراتر از متنی و این قوت کارت رو بیشتر میکنه
    وجود جزئیات توی کارت باعث میشه همیشه به کارات دقت کنم و چیزای بامزه از توش دربیارم
    موفق باشی و رو به اوج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.