تصویرسازی‌های شگفت‌انگیز روی دیوار / Mark Gamehling

مارک گملینگ (Mark Gamehling) هنرمند آلمانی تبار، از اواخر دهه ۸۰ کار بر روی هنر  گرافیتی  را شروع کرد. در برخی مراحل، او از گرافیتی خسته شده و به انواع مختلف رسانه‌ها و فناوری‌ها برای آفرینش تصوارت بصری و زوش تصویرسازی خود روی آورد به طوری که قلم موی نقاشی‌اش، جای خود را به یک قوطی اسپری و سپس یک تبلت داد.
اوهمچنین طراحی ارتباطات و هنر را مورد مطالعه قرار داده و در زمینه تبلیغات بازرگانی نیز کارهای خوبی کرده است و اکنون در حال سرمایه‌گذاری بر روی پروژه‌‌ی «نبرد گوریل» به عنوان یک تصویرگر است. مارک با الهام از فرهنگ پاپ، سبک فتورئالیستی خود را نیز ابداع کرده است.
در چند سال اخیر، محبوبیت آثار مارک بیشتر شده و هنر او در تمام اروپا (لندن، برلین، وایل‌آندر‌راین، پاریس، دورتموند، آنژه، بروکسل، مسکو و …) به نمایش درآمده است. دریافت جایزه نقره CLIO در سال ۲۰۱۱ و جایزه مشهور فرانسوی هنر شهر ARTAQ در سال ۲۰۱۲ از جمله موفقیت‌‎های مارک در سال‌های اخیر است.
امروزه مارک آثار هنری‌ خود را در سراسر جهان به نمایش می‌گذارد چرا که به گفته خودش عاشق سفر است و در هر جایی که ممکن باشد، تصویرسازی های منحصر به فردش را روی دیوار می‌کشد.

طراحی کاراکتر-روزرنگ (53) طراحی کاراکتر-روزرنگ (9)طراحی کاراکتر-روزرنگ (7)طراحی کاراکتر-روزرنگ (36)طراحی کاراکتر-روزرنگ (6)طراحی کاراکتر-روزرنگ (58)طراحی کاراکتر-روزرنگ (57)  طراحی کاراکتر-روزرنگ (56)  طراحی کاراکتر-روزرنگ (55)  
طراحی کاراکتر-روزرنگ (51)  طراحی کاراکتر-روزرنگ (50)  
 طراحی کاراکتر-روزرنگ (48)  طراحی کاراکتر-روزرنگ (47)  طراحی کاراکتر-روزرنگ (46)  طراحی کاراکتر-روزرنگ (44)  طراحی کاراکتر-روزرنگ (43) طراحی کاراکتر-روزرنگ (42) طراحی کاراکتر-روزرنگ (4) طراحی کاراکتر-روزرنگ (39) طراحی کاراکتر-روزرنگ (38)
طراحی کاراکتر-روزرنگ (35) طراحی کاراکتر-روزرنگ (34) طراحی کاراکتر-روزرنگ (32) طراحی کاراکتر-روزرنگ (30) طراحی کاراکتر-روزرنگ (3) طراحی کاراکتر-روزرنگ (29) طراحی کاراکتر-روزرنگ (28) طراحی کاراکتر-روزرنگ (27) طراحی کاراکتر-روزرنگ (26) طراحی کاراکتر-روزرنگ (25) طراحی کاراکتر-روزرنگ (24) طراحی کاراکتر-روزرنگ (23) طراحی کاراکتر-روزرنگ (13) طراحی کاراکتر-روزرنگ (12) طراحی کاراکتر-روزرنگ (1)طراحی کاراکتر-روزرنگ12 thoughts on “تصویرسازی‌های شگفت‌انگیز روی دیوار / Mark Gamehling”

    1. سمیرا جان من باهاشون صحبت کردن و نظر شما رو بهشون انتقال دادم ، ایشان فرمودند از این به بعد سر به بیابان می گذارند و رشته نقاشی دیواری رو کنار گذاشته و به پرورش شتر در بیابان می پردازند.

  1. با سلام. مگر در داوری و قضاوت راجع به اثر دیگران، نظر شخصی ما مهمه؟ آثار را همون طوری که هستند ببینیم نه اون طوری که خودمون دوست داریم ببینیم. کار سختی است ولی درست و منطقی است.
    شبیه خداوند که همه ی بندگانش را به یه چشم نگاه می کنه…

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.