تایپوگرافی‌های متحرک/ آژانس تبلیغاتی Deepblue

” Deepblue Networks ” آژانسی تبلیغاتی واقع در آلمان است که در حدود ۱۴۰ کارمند در بخش های مختلف آن مانند تلویزیون، چاپ، تبلیغات محیطی و دیجیتالی و ارائه پیام‌های تبلیغاتی منسجم فعالیت دارند. شعار اصلی آنها ” ایده، عشق و فناوری ” است.
ایده: آنها به ایده‌هایی اعتقاد دارند که الهام بخش، مشوق مشارکت و ایجاد کننده شخصیت منسجم در یک برند باشد.
عشق: آنها عاشق کاری که انجام می‌دهند هستند و تمامی مراحل کار را با عشق انجام می دهند؛ از جزئیات محصول گرفته تا نام تجاری و…
فناوری: هدف نهایی آنها ترکیب خلاقیت و تکنولوژی موثر در برندهای تجاری برای هدایت آنها به سوی آینده ارتباطات می باشد.
از دیدگاه این آژانس، مرزهای بین رسانه‌های سنتی و دیجیتال به طور فزآینده‌ای رو به کمرنگ شدن است. آنها معتقدند امروزه پیشرفت‌های دیجیتال، حوزه‌های وسیعی برای برقراری ارتباط فراهم کرده‌اند و فناوری‌هایی مانند پوسترهای تعاملی Interactive Posters، چیدمان‌های هنری عجیب و اپلیکیشن‌های پرکاربرد و گوناگونی که در زندگی روزمره به ما کمک می‌کنند وجود دارند که استفاده از آنها نیاز به دانش عمیقی نیز دارد. به عنوان یک آژانس تبلیغاتی، Deepblue نه تنها از راه‌های ارتباطی آشنای یک برند استفاده می‌کند بلکه با اشتیاق فراوان به دنبال راه‌های جدید برای استفاده مکرر از آنها به شیوه های غیر منتظره نیز می‌باشد.
در یکی از پروژه‌های این آژانس، آنها برای انتقال خصوصیات بسیاری از مهارت‌ها در زیر یک سقف و به کارگیری فلسفه آژانس یعنی “ایده، عشق و فناوری” این مجموعه تایپوگرافی را در یک خانه خلاق نشان داده‌اند. هر حرف، داستان‌هایی از زندگی روزمره را در حرفه‌های مختلف مانند دیزاین، مدیریت و کپی رایتینگ بازگو می‌کند.

typogaraphy-roozrang-1  typogaraphy-roozrang-2  typogaraphy-roozrang-3  typogaraphy-roozrang-4  typogaraphy-roozrang-5  typogaraphy-roozrang-6  typogaraphy-roozrang-7  typogaraphy-roozrang-8

منبعOne thought on “تایپوگرافی‌های متحرک/ آژانس تبلیغاتی Deepblue”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.