به قشنگی هایت نگاه کن! / نازنین طهایی

طراح پروژه امروز روزرنگ از آینه هایی گفته است که با تصویرسازی عجین شده اند، یک ” درخت قرمز” کوچک که میان انگشت هایت جا می شود:

« از اولین روزهای شروع کار در زمینه تصویرسازی مدام ذهنم درگیر پیدا کردن کاربردی تازه برای آن بود. اگرچه اولین بار و هنگام انجام پروژه پایان نامه دانشگاه موفق به اجرای چند تصویرسازی بر روی بشقاب شدم، اما هنوز با نتیجه دلخواهم فاصله داشت. تا اینکه سال ۹۵ ایده اجرای تصاویر مورد علاقه ام، که همیشه با محوریت زن و روحیات درونی اش شکل می گرفت،  بر روی آینه به ذهنم رسید.

بعد از اجرای اولین آینه متوجه محبوبیت آن میان  دختران اطرافم شدم و همین انگیزه ای برای ادامه کار و اجرای چند طرح متنوع دیگر شد. حالا دوستانی دارم که هم از طرح های ساخته ذهن من سفارش می دهند و هم دوستانی که علاقه به تصویر شدن چهره خودشان بر روی آینه ها دارند.

مخاطبانم عموم زنان و دخترانی هستند که علاقه دارند هنر، به زندگی روزمره آنان راه پیدا کند. همه کار ها به صورت دستی و با استفاده از رنگ اکرلیک بر روی چوب اجرا می شوند. درخت سرو در قصه ها، اشعار و فرهنگ ایرانی از قدیم درختی مقدس بوده، به همین دلیل از” عبدالرضا محفوظی نژاد” طراح لوگو، خواستم از درخت سرو استفاده کند. فکر می کنم عنوان” درخت قرمز” با تضاد واژه ها و غیرواقعی بودنش ماندگاری بیشتری در ذهن مخاطبان خواهد داشت.»
” نازنین طهایی” طراح این مجموعه متولد سال ۱۳۶۹ و فارغ التحصیل رشته گرافیک از دانشگاه هنر اصفهان است.9 thoughts on “به قشنگی هایت نگاه کن! / نازنین طهایی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.