بشقابی برای یک تصویرگر/ افروز رجایی

تصویرگران کمی در ایران هستند که به عرضه آثارشان در غالبی فراتر از کتاب و نشر فکر می کنند. فضاهای متنوع کاری فراخور حال تصویرگری، اگرچه در دنیا به وفور و صحیح رشد می کنند، در ایران کم تعداد و نوپا هستند. پروژه امروز روزرنگ سراغ مجموعه ای رفته است که طراحش این بار صفحه متفاوتی را برای تصاویرش انتخاب کرده است.

« تمام تلاشم در مجموعه پیش رو وارد کردن هنر به زندگی عامه مردم بوده تا به این مناسبت، کم کم سطح سلیقه و نوع نگاه شان ارتقا پیدا کند. آثاری که صرفا تزیینی نبوده، از نظر قیمت درصد زیادی از مردم توان خریدش را داشته تا مراوده بیشتری با هنر در زندگی روزمره پیدا کنند. در نهایت اینکه با توجه به ضعف های صنعت نشر کشورمان، دوست داشتم تصویرسازی هایم جایی برای خود پیدا کنند و بالاخره بشقاب را به عنوان بستر اصلی کارهایم انتخاب کردم.

باید بگویم روح زنانگی که در تمام آنها وجود دارد به حس های درونی خودم به عنوان یک زن برمی گردد. نکته مهم در این مجموعه این است که منحصر به سفارش دهنده نیستند به همین جهت در اجرای تصاویر ذهن و دستم آزاد هستند. زن، دغدغه ها، تفکرات و حتی روزمرگی هایش همه موضوعاتی هستند که تصویرسازی می کنم.»

« افروز رجایی» کارشناسی گرافیک دارد متولد سال ۶۶ شهر اصفهان است. بشقاب هایش را با برند” هانه” می توانید در بازار پیدا کنید.11 thoughts on “بشقابی برای یک تصویرگر/ افروز رجایی”

  1. آرزوی موفقیت برای افروز هنرمند ، خلاق ، پرتلاش و عزیزم.

    امیدوارم یه روزی مصاحبه های تورو در مورد کارهات ، توی سایت های خیلییییی کشورهای دیگه غیر از ایران خودمون هم بخونم.

    آرزوی موفقیت برای همه هنرمندان سرزمینم.

  2. من خیلی وقته کارهای افروز جان رو دنبال میکنم توی اینستاگرام. همه کارهاش بدون اغراق فوق العاده هستن. همیشه از کارهاش انرژی خوبی میگیرم. امیدوارم روز به روز موفق تر باشه و پیشرفت بیشترش رو در اینده نزدیک ببینم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.