بسته بندی چسب زخم برای کودکان / Aqua Skin

(Aqua Skin) تجربه مفرح و دوستانه‌ای برای کودکانی که هنگام بازی‌های چالش برانگیز دچار زخم و خراش می شوند، فراهم می‌‌کند. این بسته بندی که در طراحی آن از ویژگی‌های بدن ماهی الهام گرفته شده است، دقیقا عملکردی مشابه فلس‌های بدن ماهی دارد. این محصول که خاصیت ضد آب نیز دارد مانند بانداژ عمل می‌کند و از محل آسیب دیدگی مراقبت می‌کند.
این بسته به شکلی طراحی شده تا در مواقع جراحتِ پوست، عملکرد صحیح خود را تضمین نماید. بانداژها در نوارهای جداگانه ای درون بسته قرار گرفته و با یک فشار ساده، بانداژ برای استعمال بر روی پوست آماده می شود. این بسته را می توان بر روی دیوار حمام یا آشپزخانه آویزان کرد تا در مواقع آسیب دیدگی دسترسی به آن آسان باشد. پس از جداسازی برچسب بانداژ، علامت استخوان ماهی روی آن ظاهر می شود. این علامت بیانگر این است که بانداژ باید به سرعت مورد استفاده قرار گیرد. این پروژه توسط جویس دانگ Joyce Dang طراح کانادایی انجام شده است. 

بسته بندی-روزرنگبسته بندی-روزرنگ بسته بندی-روزرنگ (4) بسته بندی-روزرنگ (3) بسته بندی-روزرنگ (2) بسته بندی-روزرنگ (1)منبع6 thoughts on “بسته بندی چسب زخم برای کودکان / Aqua Skin”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.