بسته بندی زعفران کابل سافرون

«زعفران محصولی فاخر،لوکس و زیباست؛ محصولی لوکس که نیاز به بسته بندی لوکس دارد و این نیاز زمانی بیشتر حس می‌شود که بخواهد در بازاری لوکس نیز به فروش برسد.

سفارشی به دستمان رسید که بازار هدف آن بازار قطر بود؛ ما در ابتدا جستجو کردیم در بسته بندی های داخلی و خارجی،طرح های ساده و شلوغ، بسته بندی های جذاب و زشت؛ نکته‌ای که در همه انها به وفور می‌توانستیم بیابیم این بود که تمامی آنها برای نمایش زعفران از گل زعفران استفاده کرده بودند و عده کمی از پرچم های خوش زنگ و چشم نواز زعفران در طراحی خود استفاده کرده بودند.

ما به ایده پردازی پرداختیم و سپس به این نتیجه رسیدیم که با نمایشی ساده و شیک از پرچم های زیبای زعفران، خروجی لوکسی را ارائه دهیم که هم باعث فروش بهتر محصول گردد و هم شیک بودن آن حفظ گردد.»

طراحی:مجید ظریفی

نوع بسته بندی:هاردباکس لوکس

سفارش دهنده:کابل سافرون

کشور توزیع محصول:قطر

جنس ظرف:شیشه

 9 thoughts on “بسته بندی زعفران کابل سافرون”

 1. چه طرح زیبایی. واسه ی زعفرون من طرح های شلوغ و تکراری زیاد دیده بودم. اما این طرح تلفیق فضای خالی و عناصر زعفرون رو بخوبی در کنار هم آورده. تبریک به کار همچین طراحی. چقدر خوبه اینطور طرح ها خوشحال شدم دیدمش و فکری تازه برای نمونه کارهای خودم به ذهنم رسید. یک دنیا ممنون. امیدوارم طرح های بیش تر و از این مدل ها که غیر تکرارین توی سایتتون ببینم. ممنون ممنون

 2. تا چند سال پیش زعفران با نام ایران شناخته میشد
  به برکت مسولین حتی ظاهرا به نام افغانستان ثبت هم شده
  و افسوس
  که حالا باید بسته بندی آن را هم در سایتی ایرانی تبلیغ کنیم

 3. حرکت جدیدی در بین بسته بندی های ایرانی بود …
  خلاقانه ،زیبا و با کیفیت خروجی بسیار مطلوب .خسته نباشید
  و از شما نیز برای اشتراک گزاری این آثار ارزشمند بسیار سپاسگذارم

 4. سلام متاسفانه کپی بسته بندی های زعفران برند رنسا کویین از بابت چیدمان و پرزنت و استراکچراست و میکس ناشیانه از بسته های دیگر زعفران و کپی ایده های دیگر استدیویی که رنسا را طراحی کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.