بسته‌های آماده پذیرایی تـک پک

«تک پک، مجموعه تولیدی بسته های آماده پذیرایی در مراسمات با طرح ها و رنگ های مختلف می باشد.
قطعا همه ی ما تجربه ی باز کردن ظروف یک بار مصرف تخت که به شکل های مستطیل و مربع در بازار رایج می باشد را داشته ایم، یکی از مسائل مهم این ظروف نداشتن تنوع در طرح ، رنگ، مدل و همچنین وجود حالت شیشه ای آن می باشد، که باعث دیده شدن تمامی اقلام پذیرایی موجود در آن می شود.

به همین جهت شرکت تک پک با طراحی ویژه و انحصاری خود بسته های آماده پذیرایی را در ابتدا با طرحی ساده و تک رنگ برای جعبه مادر تولید کرده و در ادامه با توجه به نظرات و سلیقه مستقیم مشتریان طرح ها و لیبل های متفاوتی نسبت به نوع مراسمات و یادبودها همراه با ظرفیت های متنوع جهت مراسمات مختلف عمومی، خصوصی، سازمانی، و… بسته ها را طراحی و تولید می کند.

هدف مجموعه تک پک بهبود کیفیت بسته ها همراه با رعایت بهداشت کامل برای محصولات و همچنین مقرون به صرفه بودن خدمات برای مشتریان است، تا بتواند گامی ارزشمند در جهت تولید داشته باشد.»

این پروژه توسط طه فکوری طراحی و اجرا شده است.

پک مخصوص همایش و سمینار
پک مخصوص مراسم های مذهبی
پک مخصوص ماه رمضان
پک مخصوص ادارات5 thoughts on “بسته‌های آماده پذیرایی تـک پک”

  1. حرکت جدیدی بین بسته‌بندی های ایرانی هست ولی خیلی یپنترستی شده و احساس میکنم کپی برداری ضعیفی اط نمونه های خارجی مخصوصا پینترست و بیهنس هست.

  2. روز رنگ عزيز
    همچين محتوا و بسته بندي فيكي از سايت شما بعيد بود.
    تصاوير موك آپ اماده را تزيين و ارائه كرده و حتي تكسچر را تغيير نداده….
    هواي قمي هاي خوب را داشته باشيد نه فيك

  3. این تکسچرها همه آماده هستند و از وب سایت های خارجی فقط دانلود شده و استفاده شده اند. حالا عیبی نداره از تکسچر آماده استفاده کرده ولی چه خلاقیتی داشتن که تو این سایت معرفی شدن!؟!؟!؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.