برندگان را ببینید!

یکی از اهداف «روز رنگ» ارائه اخبار روز جشنواره های ملی و بین المللی گرافیک و دیزاین و حوزه های وابسته می باشد. بسیاری از اوقات ما موفق به دیدن آثار برگزیده  به دلایل مختلف نمی شویم و تنها مطلع می شویم. قصد داریم نمونه هایی که در جشنواره ها به عنوان آثار برگزیده و برندگان نهایی معرفی می شوند را نمایش دهیم البته در دسترس بودن این تصاویر از سوی برگزار کنندگان هم شرط است.به هر حال دیدن این آثار می تواند اطلاعات تصویری ما راتأمین و نگاه ما را نسبت به سطح آثار،جشنواره و داوری تکمیل کند. سه روز قبل، خبر معرفی برگزیدگان جشنواره پیامبر(ص) را منتشر کردیم که متاسفانه در آن زمان به اطلاعات تصویری نفرات برتر دسترسی نداشتیم. ضمن تشکر از جناب آقای حجت ناصری دبیر اجرایی جشنواره به خاطر در اختیار گذاشتن آثار نفرات برتر جشنواره به سایت «روزرنگ» از شما دعوت می کنیم تا به تماشا و قضاوت این تصاویر بنشینید.

نفر اول

 نفر اول  :  سید مهدی حسینی

نفر دوم

 

نفر دوم  :  باقر جعفری

نفر سوم

نفر سوم  :  علیرضا ذاکری

حجت مجرد حجت مجرد(شایسته تقدیر)داوود رحیمیداوود رحیمی (شایسته تقدیر)سید مصطفی سید ابراهیمیسید مصطفی سید ابراهیمی(شایسته تقدیر)

محسن صفایی محسن صفایی (شایسته تقدیر)محمد رضا ملاحسینی

محمد رضا ملا حسینی (شایسته تقدیر)5 thoughts on “برندگان را ببینید!”

  1. اینارو می خوان اول تیتراژ فیلم محمد رسول الله بذارن!!!!!!!
    داورها انگار حالشون خوب نبوده موقع داوری.ملت تایپ معمولیو نمیتونن بخونن ،بعد اینارو …

  2. Sima چرا اینقدر عصبی قضاوت میکنی. شما لیست شرکت کننده ها را نگاه کنید که چه کسانی شرکت کرده اند، و بعد هم تیم داوری که ته گرافیک این سرزمین هستد. قریب به ۳ هزار طرح به جشنواره رسیده است که با سختگیری تنها ۳۸ اثر انتخاب نهایی شده است. احترام به اساتید شرط لازمه هر هنرمندیست!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.