برنده جایزه برتر از انجمن تصویرگران لس آنجلس/ Rebecca Hendin

ربکا هندین (Rebecca Hendin) طراح، هنرمند و انیماتور بخش بین الملل شرکت Buzzfeed در لندن است. انیمیشن های سیاسی او در سایت Go comics.com به نمایش در آمده و به صورت هفتگی در مجله Dailykos نیز منتشر می شود.
در سال ۲۰۱۵، آثار ربکا برنده جایزه برتر از انجمن تصویرگران لس آنجلس شد و در فهرست نهایی بهترین تصاویر سال۲۰۱۵ به انتخاب انجمن تصویرگران قرار گرفت. وی موفق به دریافت جوایز AOI در سال های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۴ نیز شده است. آثار وی به شایستگی برنده جوایز سالیانه مجله تصاویر در سال‌های ۲۰۱۳ و ۲۰۱۵ شده‌اند. او در سال ۲۰۱۴ جزو فینالیست های جوایزSerco بوده و به همین دلیل، تصاویر و انیمیشن های منتخب وی در موزه حمل و نقل لندن (London Transport Museum) در Covent Garden به نمایش گذاشته شده‌ است. همچنین موزیک ویدیوی انیمیشنی او در سال ۲۰۱۳ در جشنواره BUG مورد تقدیر قرار گرفته است و در ماه می ۲۰۱۳ نیز به مدت یک سال آثار هنری ربکا در اندازه های وسیع ۲۹ متر در ۵/۸ متر در معرض دید عموم قرار گرفته است.

تصویرسازی-روزرنگ (22)  تصویرسازی-روزرنگ (21)  تصویرسازی-روزرنگ (20)  تصویرسازی-روزرنگ (24)  تصویرسازی-روزرنگ (23)  تصویرسازی-روزرنگ (18)  تصویرسازی-روزرنگ (17)  تصویرسازی-روزرنگ (16)  تصویرسازی-روزرنگ (15)  تصویرسازی-روزرنگ (19)  تصویرسازی-روزرنگ (14)  تصویرسازی-روزرنگ (13)  تصویرسازی-روزرنگ (12)  تصویرسازی-روزرنگ (10)  تصویرسازی-روزرنگ (11)  تصویرسازی-روزرنگ (8)  تصویرسازی-روزرنگ (9)  تصویرسازی-روزرنگ (6)  تصویرسازی-روزرنگ (7)  تصویرسازی-روزرنگ (3)  تصویرسازی-روزرنگ (4)  تصویرسازی-روزرنگ (5) تصویرسازی-روزرنگ (1)  تصویرسازی-روزرنگ (2)  تصویرسازی-روزرنگ تصویرسازی-روزرنگOne thought on “برنده جایزه برتر از انجمن تصویرگران لس آنجلس/ Rebecca Hendin”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.