با یک زوج دیزاینر آشنا شوید / Mike & Katie

مایک و کیتی (Mike & Katie) یک زوج طراح هستند که بیشتر با نام استودیو TADO در دنیا شناخته شده اند. این استودیوی خلاقانه که در شفیلد انگلستان قرار دارد؛ بیش از یک دهه است که تعداد نامحدودى کاراکترهای ستایش برانگیز، آثار هنری و پروژه‌هاى جذاب خلق کرده که افراد زیادى را در سراسر جهان ترسانده یا شادمان کرده است!
استودیو TADO کار خود را در سال ۲۰۰۱، زمانی که این زوج در دانشگاه با یکدیگر آشنا شدند؛ آغاز کرد و به سرعت به نامی شناخته شده تبدیل شد. علت این شهرت، سبک منحصر به فرد و شوخ طبعی در تصویرسازى ها، انیمیشن ها و طراحی اسباب بازی هایشان است. تمام کارهایی که آن ها انجام می‌دهند از جمله طراحى، رنگ آمیزی، تمرین کردن، نوشتن و یا ساخت اسباب بازی ها با همکاری یکدیگر است .

آن ها در سال ۲۰۰۵ همکاری خود را با شرکت‌های مختلف آغاز کردند و تا به امروز با شرکت های مهمی مانند : ام تی وی (MTV)، نایک (Nike)، ایکس باکس وان (Xbox-One)، نیکلودئون(Nikelodeon)، لوکاس آرتز (Lucas Arts)، اچ‌اس‌بی‌سی(HSBC)، وودافون (Vodafone)، میکروسافت (Microsoft) و گروه ویرجین (Virgin) در زمینه های مختلف تبلیغات و طراحی محصول همکارى داشته اند. در ادامه همراه روزرنگ باشید تا مجموعه ای از آثار TADO را با هم ببینیم:

 

تصویرسازی دیجیتال

تصویرسازی دیجیتال (18)  تصویرسازی دیجیتال (15)  

تصویرسازی دیجیتال (24)
تصویرسازی دیجیتال (25)  تصویرسازی دیجیتال (41) تصویرسازی دیجیتال (40)  تصویرسازی دیجیتال (29)  pixma_poster_FRI  تصویرسازی دیجیتال (33)  تصویرسازی دیجیتال (32)  تصویرسازی دیجیتال (31)  تصویرسازی دیجیتال (36)  تصویرسازی دیجیتال (5)  تصویرسازی دیجیتال (7)  تصویرسازی دیجیتال (1)  تصویرسازی دیجیتال (12)  تصویرسازی دیجیتال (10)  تصویرسازی دیجیتال (13)  
 تصویرسازی دیجیتال (39)  تصویرسازی دیجیتال (20)  تصویرسازی دیجیتال (35)  تصویرسازی دیجیتال (21)  تصویرسازی دیجیتال (22)   تصویرسازی دیجیتال (34)  تصویرسازی دیجیتال (16) تصویرسازی دیجیتال (17)  تصویرسازی دیجیتال (38)  تصویرسازی دیجیتال (37)  تصویرسازی دیجیتال (27)  تصویرسازی دیجیتال (26)  تصویرسازی دیجیتال (28)

camper_gif_13 thoughts on “با یک زوج دیزاینر آشنا شوید / Mike & Katie”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.