انیمیشن رضا و سیارک‌ها / حسین رجب غلام حسینی

« پروژه پیش رو در اسفند ۹۶ توسط استودیو مون (moon) به من سفارش داده شد و از معدود کارهایی بود که با فیلم نامه ارتباط برقرار کردم و حین خواندن، تصاویر آن در ذهنم به خودی خود شکل گرفتند که البته برای منسجم کردن و پختن آنها نیاز به رفرنس و الگوهای فراوانی داشتم.

بیشتر علاقه و وقتم را برای طراحی فضا گذاشتم تا چیزهای دیگر؛ البته به ندرت طراحی کاراکتر هم کار کردم؛ اما هیچ وقت به آن، نگاهی تخصصی نکردم.

بیشترین چالشم در کار، رسیدن به یک فرم داینامیک و رنگ جذاب است و برای رسیدن به این دو عنصر که باعث خلاقیت در کار می‌شود نیاز به اتود و تست های رنگی (color key) است؛ البته عناصر مهم دیگری هم هست که باعث بهتر شدن کار شود.

نکته مهمی که برای یک هنرمند در زمینه‌های مختلف رشته‌های هنری وجود دارد فقط تمرین کردن نیست بلکه کار دیدن هم است؛ لذا دیدن کارهای هنرمندان خوب در حوزه مربوط به خود و آرشیو کردن کارها در ذهن، قطعا در بهتر شدن کارها تاثیر بسزایی دارد.

فضاهای پیش رو از ایده تا اجرا حدود سه روز زمان برده و نرم افزاری که با آن کار را اجرا کردم فتوشاپ بوده است.»

حسین رجب غلام حسینی متولد ۱۳۷۱ قم و دارای مدرک دیپلم گرافیک از هنرهای زیبا و فوق دیپلم انیمیشن از دانشگاه فرهنگ و هنر است.9 thoughts on “انیمیشن رضا و سیارک‌ها / حسین رجب غلام حسینی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.