انتشار لیست داوران فستیوال بین المللی پوستر برای فردا ۲۰۱۶ / ۲ ایرانی در بین داوران

لیست داوران آنلاین فستیوال  بین المللی پوستر  فرانسه  ۲۰۱۶ با عنوان ” پوستر برای فردا” از سوی کمیته برگزارکننده این رویداد منتشر شد. در این لیست ۱۰۰ نفره که در آن ۵۰ زن و ۵۰ مرد به نمایندگی از ملیت های مختلف دنیا حضور دارند، پریسا تشکری و محمد افشار از ایران نیز حضور خواهند داشت.
پوستر برای فردا نام سازمانی است مستقل که در پاریس و در زمینه طراحی پوستر فعالیت دارد. این مجموعه معمولا با برگزاری فراخوان های سالانه به مسائل اجتماعی می پردازد.
موضوع فراخوان امسال  این رویداد به بهانه حملات انجام شده در پاریس، ” مبارزه با افراطی گری” انتخاب شده است و دغدغه ی برگزار کنندگان این فراخوان، جلوگیری از فعالیت کسانی است که با افراطی گری مانع حقوق دیگران میگردند. پوسترهای برگزیده این رویداد بین المللی همچون هر سال در قالب نمایشگاه و در کشورهای متعددی به نمایش در خواهد آمد.هیئت داوران این رقابت  از طراحان گرافیک حرفه ای، فعالان حقوق بشر، موزه داران، استادان هنر، روزنامه نگاران رسانه ها، نمایندگان سازمان های غیر دولتی و … تشکیل شده اند. گفتنی است داوری این رویداد در طول ۵۰ روز از ۲۰ ژوییه تا ۱۰ سپتامبر ۲۰۱۶ (۳۰ تیرماه ۱۳۹۵ الی ۲۰ شهریورماه ۱۳۹۵) و  در دو مرحله انتخاب آثار ( بصورت آنلاین) و داوری نهایی انجام می گیرد.2 thoughts on “انتشار لیست داوران فستیوال بین المللی پوستر برای فردا ۲۰۱۶ / ۲ ایرانی در بین داوران”

  1. تبریک این دو طراح در بخش آنلاین داور هستند و داوران اصلی در محل نمایشگاه در پاریس به تعیین برگزیدگان رقابت می پردازند (بهتر بود این توضیح پررنگتر می بود ) البته بهتر این بود که برای داوری آنلاین اگر کسانی از ایران انتخاب میشوند کسانی بوده باشند که در دوره های قبلی این رقابت شرکت داشته و منتخب شده اند !…

    1. دوست عزیز اون طراحانی که میفرمایید باید روابطشون رو گسترش بدن. برای این طور موقعیت ها علاوه بر رزومه قابل توجه، روابط خوب هم نیاز هست

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.