الفبای بهشتی شدن / علی و احسان جعفرپیشه

« کتاب “الفبای بهشتی شدن” شامل ۳۲ ویژگی برتر اخلاقی و رفتاری شهید بزرگوار “آیت الله دکتر بهشتی” می باشد که به همت و سفارش “خانه فرهنگ شهید بهشتی” در سال ۱۳۹۰، و به مدیریت هنری “علی و احسان جعفرپیشه” طراحی و به سرانجام رسید.

طراحی گرافیکی و تدوین محتوای این کتاب به گونه ای انجام شده است که هر ویژگی اخلاقی و رفتاری شهید بهشتی، بر اساس حرف الفبای تخصیص داده شده، به صورت دوصفحه روبروی هم، تفکیک و در یک صفحه ، بیان خاطره از همراهان و دوستان و آشنایان دکتر بهشتی در مورد ویژگی مدنظر و در صفحه مقابل حدیث مرتبطی از حضرات معصومین ( علیهم السلام) به همراه نقوش تزئینی مرتبط، طراحی و اجرا شده است.

این کتاب در ۸۸ صفحه ، به صورت دورنگ ( مشکی و طلایی متالیک )، به همراه جلد چهار لت، برشی و ویترین دار ( دایکات) ، ضرب طلاکوب و برروی مقوای بافت دار پیاده سازی شده است.

شایان ذکر است این اثر در “اولین جشنواره ملی کتاب آرایی دینی حائز ” رتبه اول ” این جشنواره گردیده است.»

 

 4 thoughts on “الفبای بهشتی شدن / علی و احسان جعفرپیشه”

  1. شایان ذکر است این اثر در سال ۱۳۹۵ در “اولین جشنواره ملی کتاب آرایی دینی” به دبیری “استاد مسعود نجابتی” و همچین داوری اساتید بزرگوار آقایان : “مسعود نجابتی / کوروش پارسانژاد / حسن موسی زاده / مجید زارع / مسعود سپهر / باسم الرسام / کاظم طلایی/ احمد عبدالرضایی” ، حائز ” رتبه اول ” این جشنواره گردیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.