احتمال بازگشت لوگوی رنگین کمانی اپل پس از ۲۰ سال

لوگو رنگین کمانی نمادین اپل که در سال ۱۹۷۷ طراحی شد امکان دارد با انتشار آیفون‌های سال ۲۰۱۹ بازگشتی هیجان‌انگیز داشته باشد.

در سال ۱۹۹۹ شرکت اپل به استفاده از لوگو رنگین کمانی خود ایان داد و لوگو تک رنگ فعلی این شرکت حضور خود در محصولات اپل را آغاز کرد اما حالا شایعه‌ای وجود دارد که اپل به فکر بازگرداندن این لوگو افتاده است.

یک گزارش منتشر شده به نقل از یک منبع معتبر و نزدیک به اپل حاکی از آن است که اپل در حال برنامه‌ریزی برای استفاده از لوگو رنگین کمانی خود بر روی محصولات خود است. هنوز اینکه اپل روی کدام یک از محصولات آینده خود از این لوگو استفاده خواهد کرد مشخص نیست اما به نظر می‌رسد که ایده بازگرداندن آن به بخش مک نظریه منطقی‌تری باشد. هر چند که به کار گرفتن آن روی نسخه‌های مخصوص آیفون مانند رنگ قرمز آن هم می‌تواند جالب به نظر بیاید.

اوایل سال میلادی جاری هم شایعاتی در رابطه با بازگشت این لوگو وجود داشت چون اپل سال گذشته بار دیگر امتیاز این علامت تجاری را تمدید کرد. در عین حال جانی آیو مدیر سابق بخش طراحی اپل هم از یک استیج با طراحی رنگین کمان در اپل پارک بهره گرفته بود تا بیش از پیش شایعات مربوط به این طرح لوگو اپل قوت گیرد. آیو حتی در رابطه با پیوند خوردن رنگین کمان با تاریخ شرکت اپل هم بصحبت کرده بود!

البته که تمامی این موارد ممکن است تنها در حد یک شایعه باقی بماند و هیچ‌گاه به حقیقت تبدیل نشوند و امکان دارد نظر اپل در مورد بازگرداندن این لوگو تغییر کند پس فعلا نباید زیادی بر روی دیدن دوباره آن روی محصولات این شرکت دلخوش کنیم. رویداد بزرگ بعدی اپل در اواخر تابستان جاری برگزار می‌شود و آیفون‌های بعدی این شرکت در سال ۲۰۱۹ رونمایی خواهند شد.

منبعپاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.