اجق‌ و جق‌های یک تصویرگر / افروز قلی‌زاده

« این مجموعه را برای اشعار کتاب “این تبر اجق وجق” سروده «زهرا موسوی» تصویرگری کرده ام. این کتاب به موضوع محیط زیست می پردازد و به زودی توسط انتشارات فنی ایران به چاپ خواهد رسید. در اشعار کتاب، درخت و تبر دیالوگ هایی باهم بر قرار می کنند که حاکی از شکایت درخت از تبر است که چرا شاخه های مرا می شکنی و تبر در پاسخ به انسان و آسیب های او به محیط زیست اشاره می کند.

خیال انگیزی افسانه ها به خلق تصاویر بدیع بسیار کمک می کند به همین دلیل است که افسانه ها و قصه های تخیلی را بسیار دوست دارم. تا به امروز تکنیک دیگری به جز اکرلیک این اندازه مرا راضی نکرده است.»

توضیحات بالا را «افروز قلی زاده» خالق این مجموعه تصویرسازی نوشته است. افروز کارشناسی گرافیک و کارشناسی ارشد تصویرسازی دارد، از سال ۸۹ به صورت حرفه ای تصویرسازی را دنبال می کند. همچنین آثارش در چندین جشنواره و نمایشگاه گروهی داخلی و خارجی به نمایش درآمده اند.

tasvirsazi (1) tasvirsazi (2) tasvirsazi (3) tasvirsazi (4) tasvirsazi (5) tasvirsazi (6) tasvirsazi (7) tasvirsazi (8) tasvirsazi11 thoughts on “اجق‌ و جق‌های یک تصویرگر / افروز قلی‌زاده”

 1. با سلام و احترام
  باباجانی هستم مسئول انجمن حمایت از بیماران مبتلا به سرطان سمنان ( به شماره ثبت ۲۳۵ از سال ۸۷ تا کنون تحت نظارت فرمانداری سمنان فعالیت می نماید) و از انجمنهای فعال سمنان است .
  غرض از مزاحمت :
  پوسترهای بسیار زیبای شمارو اتفاقی دیدم و حسرت خوردم چون با توجه به امکانات مالی ضعیف انجمن ما تا بحال پوستری به این زیبایی نتونستیم سفارش بدیم در واقع اکثر کارهای مارو داوطلبان بصورت رایگان طراحی میکنند .
  میتونم ازتون بپرسم اگه یه پوستر تبلیغی برای انجمن ما طراحی کنید هزینه اش چقدر میشه ؟؟؟
  ممنون میشم پاسخش رو بدید …. info@es-semnan.ir
  شماره تماس : ۰۹۱۹۳۳۱۹۳۸۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.