آب پاکیزه همه چیز را تغییر می‌دهد / انیمیشنی از شرکت Buck

شرکت طراحی محصولات Buck ، مجموعه یکپارچه‌ای از مدیران، تهیه کنندگان، هنرمندان دیجیتالی، طراحان گرافیکی و تصویرگرانی است که به قدرتِ همکاری ایمان دارند و گرد هم آمده‌اند تا به هدف مشترک و نهایی خود دست یابند. اصلی‌ترین زمینه‌ای که در آن فعالیت می‌کنند حوزه انیمیشن است که در روزرنگ قصد داریم رفته رفته به معرفی پروژه‌های آن‌ها بپردازیم.
یکی از پروژه‌های اخیر این شرکت، ساخت انیمیشنی در مورد آب پاکیزه است. مدیرعامل Buck درباره روند شروع این پروژه می‌گوید: « در ادامه‌ی سنت همیشگی Buck در انجام امور خیر، به دوستانمان در موسسه Antfoob پیوستیم تا انیمیشنی در مورد آب پاکیزه بسازیم که به موضوع نیاز واقعی بشر یعنی آب پاک در تمام نقاط کره زمین بپردازد.
تقریبا ۶۶۳ میلیون نفر از مردم کره زمین از آب کثیف و خطرناک استفاده می‌‌کنند. در حقیقت، آنها نه تنها این آب کثیف را می‌نوشند، بلکه برای بدست آوردن آن، کار هم می‌کنند. این افراد روزانه برای بدست آوردن این آب کثیف ساعت‌ها وقت صرف می‌کنند که نه تنها باعث نرفتن کودکانشان به مدرسه می‌شود، بلکه زمانی را هم که برای بدست آوردن پول در اختیار دارند را از آنها می‌گیرد و بدتر از همه در نهایت منجر به مرگ آنان نیز می شود. بیماری هایی که به دلیل آب کثیف و غیر بهداشتی شیوع پیدا می کند، سالانه بیش از روش های خشونت باری مانند جنگ، قربانی می‌گیرد.
از این رو آب پاکیزه موجب کاهش این خطرات و افزایش سلامتی، اعطای فرصت ترقی به زنان و کودکان، ارتقاء اقتصاد و افزایش امید برای داشتن آینده‌ای درخشان تر می‌شود و در نهایت شاید بتوان گفت که آب پاکیزه همه چیز را تغییر می دهد.» در ادامه همراه روزرنگ باشید تا به تماشای تصاویر این پروژه و انیمیشن آن برویم:

 

آب پاکیزه- روزرنگ-آب  آب پاکیزه- روزرنگ-آب (8)  آب پاکیزه- روزرنگ-آب (7)  آب پاکیزه- روزرنگ-آب (6)  آب پاکیزه- روزرنگ-آب (5)  آب پاکیزه- روزرنگ-آب (4)  آب پاکیزه- روزرنگ-آب (3)  آب پاکیزه- روزرنگ-آب (2)  آب پاکیزه- روزرنگ-آب (1)  آب پاکیزه- روزرنگ-  آب پاکیزه- روزرنگ- (1)  آب پاکیزه- روزرنگ- (2)  آب پاکیزه- روزرنگ- (3)  آب پاکیزه- روزرنگ- (5)  آب پاکیزه- روزرنگ- (7)  آب پاکیزه- روزرنگ- (8)  آب پاکیزه- روزرنگ- (9)   آب پاکیزه- روزرنگ- (10) آب پاکیزه- روزرنگ-آب (9)

منبع


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.